Dram Kategorisi


Özgürlük Yolu – Into The Wild Türkçe Dublaj izle


Biraz İnanç Türkçe izle


Yağmurlu Bir Pazar 2014 Tek Parça izle

Eleanor çok sevdiği işinden kovulur ve bu durum onun çok canını sıkar. Adeta ortada kalmıştır. Maddi ve manevi sıkıntılar işten çıktıktan sonra baş gösterir acilen bir işe bakan Elanour iş bulur. Yeni bulduğu iş eski işinden farklıdır. Zengin bir ailenin çocuğuna bakıcılık yapacaktır. Eleanor yeni işine adapte olabilecek mi ? Yoksa daha fazla kötüye giden […]


Jack 2014 HD izle Tek Parça 720p

Küçük bir çocuğun başına gelebilecek en istenmeyen olaylardan biri olur. Annesi kaybolmuştur. Annesi kaybolan Jack henüz daha 10 yaşındadır ve annesi kaybolunca 6 yaşında ki küçük kardeşi ile yalnız kalır ancak o küçük yaşına rağmen annesini bulmaya kararlıdır. Tabii ki küçük kardeşini de evde yalnız başına bırakamaz. 6 yaşında ki kardeşini de yanına alarak kaybolan […]


Beden – Cialo full izle turkce dublaj tek parti…

Filmin bilgisi ve Konusu:Bir tarafta karısını kaybettikten sonra işiyle meşgul olmaya çalışan bir avukat ve onun anoreksi hastası kızı var. Diğer tarafta ise yaşadığı kaybı başka yöntemlerle hafifletmeye çalışan Anna. Bir yanda fizik, diğer yanda metafizik. Bir yanda absürt bir mizah, diğer tarafta oldukça ağır bir dram. Beden, ölüm mefhumunun dünyaya miras bıraktıklarının peşine düşüyor


Sanal Hayatlar Film Turkce Dublaj Tek parti : internet

Ailesini aramaya zaman bulmakta zorluk çeken sürekli işte olan bir avukat, sırları internet içine yayılan bir çift, bir sınıf arkadaşına internet aracılığıyla büyüklük gösterisi yapan çocuğunu hizaya getirmek için uğraşan emekli bir polis memuru ve kariyer peşinde olan bir bir gazetecinin yetişkin sitelerindeki mücadelesi… Bütün bu kahramanları tek bir yerde buluşturan bir şey ise günümüzün icadı internet! Kullanışlı iletişimin yeni ismi olan internet bütün köşeli şekilleriyle masaya konulurken birbirinden değişik bir grup insanın yaşamı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.


Tehlikeli Takip film Full izle Turkce dublaj tek parti..

Taylor ve Zavala Los Angeles, polis teşkilatında görevli polislerdir. Bir uyuşturucu takibinde dahil oldukları bir operasyon sonucu iki kafadar polis uyuşturucu mafyalarının çok önemli bir açığını ortaya çıkarmaları sonucu bir anda mafya adamlarının hedefi haline gelirler, olaydan sonra ikili her zaman olduğu gibi saha devriyesine çıktıklarında başlarına gelen bir olay ikilinin hayatlarını alt üst edecektir.


Güneşin Karanlıgında Turkce Dublaj Full izle Tek parti dram

Los Angeles’da ceza avukatı olan Mick Haller karizmatik ve yakışıklı olmasının yanı sıra Lincoln marka lüks arabasını ofisi olarak kullanması ile bilinen biridir. Haller, mesleğe ilk adım attığı günden bu zamana dek sürekli olarak önemsiz suçlara karışmış suçluları savunmuştur. Fakat bir gün kariyerinin fırsatı önüne çıkacaktır. Bu önemli fırsat ise Beverly Hills’in zenginlerinden biri ciddi olarak bir cinayet ile suçlanmaktadır. Ve davaya bakması için Heller’i tutmak ister. Heller, davayı inceledikten sonra basit gibi gözüken olaylar zinciri bir anda ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir.


Büyük sessizlik Turkce Dublaj Tek parti Full izle

Filmde 23 yıl önce tam olarak aynı yerde Pia, isminde genç bir kız tecavüze uğrayarak vahşice öldürülür, ardından 13 yaşındaki Sinikka’da tecavüze uğrayarak öldürülür, detektif Krischan Mittich, 23 yıl önce işlenen cinayet ile Sinikka’nın cinayeti arasında bir bağ olduğuna inanmaya başlar. Mittich, 23 yıl önce Pia’ cinayetinin sorumlusunu bulamamış olması şimdilerde dedektif ve genç arkadaşı 23 yıl önce sağlanması gereken huzuru sağlamak için birlikte katilin peşine düşecektir.


Kara Altın Yerli Film Full izle Tek parti Dram

Kavurucu ve acımasız çöl güneşinin altında, iki savaşçı kabileyi karşı karşıya getiren olay 1930’lu yıllarda Arabistan’da bulunan petrol den başka bir şey değildir. Her iki kabile bu zamana kadar hiç kimsenin hayat sürmediği topraklarda hak idda etmesi ile başlayan savaşta, petrolün ortaya çıkması ve zamanla altın boyutunda önem kazanmasını, ve dahası petrolün neden olduğu acımasız rekabete tanıklık edeceğiniz film sizlerle..Filmin Oyuncu kadrosunda Antonio Banderas, Freida Pint, Mark Strong gibi isimler yer alırken yönetmenliğini Jean-Jacques Annaud, üstleniyor..


AZİZLER VE ASKERLER : Turkce dublaj Full izle tek parti

2. Dünya Savaşı sırasında yaşanan ve Malmady Katliamı olarak bilinen bu tarihi trajediye ışık tutan filmin konusu ise söyle: 1944 yılının kış aylarında Hitler’in ordusu arder ormanlarını yararak Bekçika, topraklarına girer ve buraya ani bir baskın düzenler, amaçlarına ulaşmalarının oranı çok yüksektir. Bu esnada orada bulunan onbaşı Nathan Greer ve grubu, Amerikan askeri baskın sonrasında etrafları çevrilerek kapana sıkıştırılır, askerlerin üzerlerinde ne fazla mühimmat nede erzak vardır. Tek istedikleri şey ise en hızlı bir biçimde müttefik topraklarına ulaşabilmekt


GERİYE KALAN Full izle Tek Parti

  DIKKAT : Yeni Film Dunyasi HarbimekaN.Com ÖNEMLİ : Filmi izledikten sonra sayfanın altına inip yorum yaparak diğer izleyicilere fikir verebilirsiniz.