Fragman Kategorisi


Kaçış 1950 Yerli Film Fragman …

Kaçış 1950 izleyicisi ile 10 Nisan 2015 tarihinde buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini İbrahim Biçer in üstlendiği filmin başrollerinde ise Hüseyin Özay, Atilla Saral, Hüseyin Elmalıpınar, Zeynep Gülmez, Onur Bayraktar gibi tecrübeli ve başarılı oyuncular yer almaktadır. Dram, savaş ve tarihi türlerini bünyesinde etkileyici bir şekilde harmanlayan film şimdiden seyircilerden büyük ilgi görmeye başladı.


Düğün Dernek 2 Yerli Film Cok Yakında Fragman

Sivas köyünde yaşayan Tarık bir gün yurt dışından memleketine gelir, başlarda memleket hasretini gidermek için geldiği düşünülsede ziyaretinin altındaki esas neden ortaya çıkar. Monica adlı bir kızla tanışmıştır ve aynı ülkede çalışabilmek için tek yol evlenmeleridir! Dört arkadaş elde avuçta para yokken düğün yapmaya çalışıncada işler karışmaya başlar.


Kafes : Fragman izle

12 Eylül 1980 darbesi sonrasında bazı sağ görüşlü insanların hapislerde yaşadığı olayları ve işkenceleri konu edinen Kafes filmi, 2 Ekim 2015’te izleyicilerle buluştu.
Kafes filminin çekimleri, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde ve Ulucanlar Cezevi’nde yapıldı.


The D Train : Fragman izle 2015

  The D Train filmi, 5.1/10 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Dan, liseden mezun olmasının ardından 20 yıl geçmiş olmasına rağmen kendine olan güvensizliğini hala üzerinden atamamıştır. Yaklaşan mezunlar toplantısında değiştiğini, artık yeni bir insan olduğunu eski sınıf arkadaşlarına kanıtlamak için radikal bir karar alır ve okulun popüler çocuğuyla tuhaf bir arkadaşlığın […]