Korku & Gerilim Kategorisi


Ormanın İçinde izle

Bir gerilim filmini daha sizlerle paylaşıyoruz. İtalyan yapımı film 2015 yılında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Genelde Hirstiyan ve Yahudi dininde mensupların kendilerine özgü bayram ve festivalleri kendi gelenekleri vardır. İspanyolların boğaları yada bir başkalarının cadılar bayramı gibi ilginç kostümler ile katıldığı ilk festivaller görüyoruz. Gerilim filmimizde de yine bir ilginç festivale konuk oluyoruz Yeni düzenlenecek olan […]


Derin Karanlık – Deep Dark Türkçe Dublaj Tek Part izle

Film geçen yıl Brezilya’da gösterime girdi. Bir heykel traşın hikayesine odaklanılan film de heykeltraş adam yaptığı hemen hemen çoğu işte hep hüsrana uğrayan ve işinde bir türlü başarılı olamayan adam bir gün duvara bakarken duvardaki deliği farkeder. Duvarda ki delik adeta insan gibi konuşuyordur. Adam hemen dikkatlice inceleyerek bundan sonra ki hayatın da bu deliğin […]


Cin Kuyusu 2015 Full izle – HD

Evliliklerinden sonra bir çocuk yapmayı planlayan aile bireyleri tüm çabalarına rağmen çocuk sahibi olamazlar. Bir çok tıp dalında da testleri yapılan karı kocanın çocukları olmayacağı söylenir ancak aile vazgeçmez ve bazı kulaktan dolma bilgileri köyde yaşayan bir büyücünün çocuğu olmayan kişiler üzerinde yaptığı şeylerden sonra çocuğu olduğuna yöneliktir. Ancak bu tercihlerinin onlara ne gibi sorunların […]


Muska (2014 – HD Turk filmi

Muskaların ne işe yaradıkları hakkında herkes bir şeyler söyler. Kimisi nazardan korunmak için kimisi ise üzerine büyü yapılmaması için. Bunlar halk arasında sıkça kullanılan boyunluklardır. filmde muskadan çıkış alınmıştır. Celal hayatını köşe yazarlığı yaparak kazanan sıradan bir yazardır. Artık git gide yazdığı yazılar rağbet görmemeye başlamıştır. İşler bu denli kötü gitmeye devam edince artık evinden de kovulmuştur. Gidecek ve kalacak yeri olmadığı için sıradan bir pansiyona yerleşmeye karar verir. Kuytu köşe bir mahallede bir pansiyona yerleşip yazılarını burada yazmaya karar vermiştir. Pansiyonda bir sorun vardır. İnsanı huzursuz eden bir atmosfere sahiptir. Sahibi Aliye Hanım ise pansiyondan daha çok gizemli görünmektedir. Pansiyonda kalmaya devam Celal her gün başka bir tuhaf ve korkutucu durumla karşılacaktır. Senaryosunu Serhan Nasırlı ve Özkan Çelik birlikte kaleme almıştır. Yapımcılığını ise Serhan Nasırlı tek başına üstlenmiştir. Muska filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Muska filmini ayrıca Hd izlemek isteyenler için Muska 720p izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Muska izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Muska full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 birhdfilm.com iyi seyirler diler…


Siccin Full HD İzle Tek Parça

Siccin izle,Siccin filmi izle,Siccin full izle,Siccin hd izle,Siccin 720p izle,Siccin tek parça izle – 2014 yapımı korku türündeki film biraz dinlen de bağlantılı olunca inandırcılığı artıyor.Ben şahsen yerli yapımı cin filmlerinden hissetiğim korkuyu yabancı filmlerden bulamıyorum.
iyi seyirler dileriz..


Palyaço – Clow – Film Turkce Dublaj Tek Parti Full izle Korku

Sevgi dolu bir baba canından çok sevdiği oğlunun doğum günü partisinde Palyaço, kılığına girmesi ile başlayan Gerilim yüklü dakikalarda palyaço kıyafetinin onu şeytani bir yaratığa dönüştürmesi konu alan film sizlerle..


Kanlı Gemi Film Turkce Dublaj Full izle Tek parti Korku

Ruslara ait bir uzay gemisi 1982 yılında Dünya’ya dönüş sırasında Atmosfere giriş yapmak üzere iken gemide yaşanan aksaklıklar geminin bir alev topuna dönüşerek düşmesine neden olur. Günümüzde ise Alaska buzulları arasında bir gemi ile bilimsel araştırma yapan bir grup yıllar önce düşen geminin enkazına rastlarlar, gemiden arta kalan buz ile kaplı enkazı gemiye alarak buzları kırıp geminin içerisinde ne olduğunu görmek isterler, ancak yıllarca geminin içerisinde kalan ve mutasyona uğramış büyük bir yaratığın varlığından haberdar olduklarında bazı şeyler için geç kalınmış olacaktır.


Kötü Ruh film Turkce Dublaj Full izle Tek parti….

Eski mezarlık yanına yapılmış eve musallat olan kötü ruhlarla sevimli ve her şeye rağmen mutlu bir ailenin zamanla işlerinin pek de yolunda gitmediği ve dahası taşındıkları yeni evde garip olaylar olduğunun farkına varırlar, ve bir süre sonra son derece kötü ve acımasız ruhlar tarafından işgal edilen evde yaşayan ailenin en küçük kızları ruhlar tarafından esir alınır. Aile için her geçen gün yaşadıkları kabus biraz daha çoğalırken kızlarını kurtarmak için bir araya gelip zorlu bir mücadele içerisine girmek zorunda kalacak dır.


karabasan 2 turkce dublaj Full izle tek Parti

Ailesinden ayrı olarak hayatını sürdüren Tim, annesinin ölüm haberi ile doğup büyüdüğü kasabaya gelir. Amacı burada kalmamaktır ancak ortaya çıkan bazı olumsuzluklar nedeni ile annesinin evinde bir gece kalmak zorunda kalır. Tim, için aynı zamanda bazı gerçek veya hayallerle yüzleşmenin de olacağı bu gecede yıllar önce bu evde gördüğü kabuslar ve korku dolu dakikaların gerçek olup olmadığına karar verememiş olan Tim için bu gece hayati bir sınav sayılacaktır. Çünkü Tim, henüz 7 yaşında iken gözleri önünde babası evin karanlık yüzüne doğru çekilmiş ve bir daha görememiştir.


Panik Butonu : Turkce Dublaj Tek Parti Full izle

Filmde bir uçak yolcuğu sırasında yolcular üzerinde oynanan korku dolu oyunlar filmde yer alırken film aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden paylaşılan hikayelerden esinlenerek yapılmıştır. Her 4 kişiden oluşan gruplar içerisinde her bireye farklı görevler verilmesi ile birbirlerine zarar vermeleri de dahil olmak üzere bunları yapmaları istenecektir.


Dokuzuncu Kapi : Turkce Dublaj TEK PARTI Full izleee

Filmde Dean Corso, varlıklı insanlar için çalışan bir araştırmacıdır. Eski kitap koleksiyonu yapan zengin bir adamın istediği üzerine çok kıymetli bir kitabı bulmak için yola çıkar. Corso,nun yapmış olduğu bu iş bir insanda çelik gibi sinirleri ve insan üstü hünerler gerektirmektedir. Corso’nun bu defa ki bulması istenilen kitap tarih öncesine ait Satanik ayinlerini anlatan kitabın son serisidir. Söylentilere göre bu kitap karanlıklar krallığının dokuz kapısını aralayan el yazması bir eserdir. Yolcuğu NewYork’tan Toledo’ya, Portekiz’den Paris’e kadar uzanan yollarda Corso labirent gibi döşenmiş tuzaklarla, vahşi ve gizemli ölümlerle yüz yüze gelecektir.


Altar, korku filmleri full izle türkçe dublaj 2015

  DIKKAT : Yeni Film Dunyasi HarbimekaN.Com ÖNEMLİ : Filmi izledikten sonra sayfanın altına inip yorum yaparak diğer izleyicilere fikir verebilirsiniz.