Savaş Filmleri Kategorisi


Zorlu İkili 2013 Türkçe Dublaj izle


Savaş – Krigen 2015 Türkçe izle


Komplo – Conspiracy 2001 Türkçe Full Seyret


USS Indianapolis Men of Courage izle


Hanna’nın Hazinesi Türkçe izle


Savaş Alanı Turkce Dublaj Full izle. Tek parti..

Filmin Konusu:Eski bir vietnam gazisi evine döndüğünde savaş travmasından kurtulamaz ormanlık bir yerde savaş devam ediyormuş gibi yaşamını idame ettirir . Haftasonu tatilcilerini ise kendi yöntemleriyle düşman olarak görüp avlamaktadır. Fakat bu sefer soygun yapan silahlı bir grubu gözüne kestirmiştir.


Koruma Ateşi Full izle Turkce Dublaj Tek parti

Filmin Özeti » Türünün en iyilerinden kabul edilen ve usta oyuncu kadrosuyla 5 Dalda oskar ödülü kazanan bir film. Konusu; 2.Dünya savaşında 4 oğlunuda askere gönderen bir anne 3 oğlunun ölüm haberini alır. Sadece Er Ryan’dan haber yoktur. Anne oğlunun ölüm haberini almak istemez ve ABD Ordusu “Er Ryan’ı Kurtarmak” için harekete geçer ancak işler öyle bir hale gelir ki bir çok askerin hayatı tehlikeye girer…Hdfilmsitesi iyi seyirler diler.


Herkül Efsane Başlıyor Türkçe Dublaj Tek parti film

Filmin bilgisi ve Konusu: Filmde genç zeus’un oğlu Herkül efsanesinin başlangıcını konu alıyor.. Kral olan babası tarafından nefret edilen Herkülü adeta 75 kişiyle birlikte ölüme göndermiş ve oğlunun cenaze töreninin başlatmıştır.. Fakat Kral’ın bilmediği şey Hergül çok güçlüdür ve onu hiç bir güç tekrar evine dönmesine engel olmayacaktır.. Döndüğünde ise fani babasına karşı savaşa girecektir..


Ölümüne Kaçış Film Türkçe Dublaj Full izle Tek parti

Mohammed (Vincent Gallo) Afganistan’da ABD’li askerler tarafından yakalanır. Avrupa’da bilinmeyen bir cezaevine götürülmek üzere yola çıkarılır. Ancak yolculuk ettiği araç devrilince Mohammed Ölümüne Kaçış ‘a’ başlar…


Ben Askerim Türkçe Dublaj Full izle tek parti

Filmin bilgisi ve Konusu: Asker Mickey Tomlinson dünyanın en iyi askeri birliklerinden birisi olarak kabul edilen SAS komandolarının arasına girebilmek için verdiği mücadeleyi konu alırken aynı zamanda verilecek zorlu görevleri seyirciye aktarıyor yapım.


Asker Devriye Full izle Turkce Dublaj Film Tek parti

Filmin bilgisi ve Konusu: Eski asker Tom Petch in senaristlik ve yönetmenliğini yaptığı film,Afgan savaşında bir grup ingiliz askerinin arasındaki ilişkiyi ve onların savaşla ilgili giderek artan hayal kırıklıklarını inceliyor.


Asker 47 Yol Film Turkce Dublaj Full izle Tek parti

47. Yol filminin yönetmeni Vicente Ferraz tarih ve savaş konulu filmin de 2. dünya savaşı zamanlarını ele alıyor. 2. Dünya savaşı sırasın da İtalya’da savaş içerisin de olan ve bir dağ da kalan Brezilyalı askerlerin bölgede patlayan bir mayından dolayı yaşadıkları endişe gözler önüne seriliyor. Mayının patlamasından sonra endişe ile ıssız bir yere kaçan Brezilyalı askerlerin hayatta kalması için 2 seçenek vardır. Ancak kendilerinin seçtikleri seçenek çok zor bir seçenektir. 47. Yol filmini tavsiye ediyoruz.