Suç Filmleri Kategorisi


Aya Yakın Suç Film Ful izle Tek parti.

Romanyalı bir polis memuru, 2. Dünya Savaşı Yahudi Direniş Güçlerinden eski arkadaşlarını yanına alıp küçük bir ekip kurar. Bu ekiple, herkesi olay mahallinde bir filmin suç sahnesini çektiklerine inandırarak bir soygun gerçekleştirmeyi hedeflerler.
Bir soygunu gerçekleştirmek için olmadık yöntemler uygulayan ekibin yaşadıklarını konu alan filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz


Edison Film Full izle Turkce dublaj tek parti Suç filmleri

İşimde oldukça iyi olan gazeteci Joshua, eline geçen ip uçları sayesinde geliştirdigi araştırmaları sonucunda Polis teşkilatının üst birimlerinde yasa dışı birçok pisligin döndüğünü keşfeder. Bu karanlık işleri gün yüzüne çıkarmak için gazeteci Ashford, ve hırslı araştırmacı Wallace, ile zorlu bir ortaklığa girmesi şarttır.Ve şidmi üç kişilerdir ve ellerindeki en önemli tanık ve itirafçı bir zamanlar bu işin içinde yer alan Dead, isminde bir adamdır. Aynı zamanda Joshua, izini sürdügü insanların ne kadar tehlikeli ve acımasız olduklarından henüz haberder değildir.


Vahşi Atlar film full izle Turkce Dublaj Tek parti.

Filmde Bayan Davis’in Teksas’lı eski bir dedektif tir. Ancak Suç dünyasına karşı mücadele eden biri olmuş olsa da bundan yıllar önce henüz 16 yaşında olan oğlu Jimmy, esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş ve bir daha izine rastlanamamıştır. Bayan Davis’in ise şimdilerde oğlunun kaybolmasının üzerinden yıllar geçmiş olasa da kapatılan dosyası yeniden açar ve büyük bir hızla araştırmalarına yeniden başlar. Bir süre sonra gelinen nokta da çiftlik sahibi Scott Briggs, Dedektif karşısında baş şüphelidir. Briggs kendi ailesinin de içinde yer aldığı bu karışık dava ilerledikçe bir çok sırrı da beraberinde ortaya çıkaracaktır.


Kirli Sokaklar Mafya Savaşları Türkçe Dublaj

  DIKKAT : Yeni Film Dunyasi HarbiMekaN.Com ÖNEMLİ : Filmi izledikten sonra sayfanın altına inip yorum yaparak diğer izleyicilere fikir verebilirsiniz.