Yerli Filmler Kategorisi


Polis Akademisi Alaturka full izle..

17 Nisan 2015 gösterim tarihli yerli komedi filmi Polis Akademisi Alaturka izleyenlerin karşısına Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliği sayesinde çıkıyor. Polislik mesleğinde pek yetenekli olamasalar da polis akademisine bir şekilde kabul edilmeyi başaran bir grup gencin komedi türünde geçen maceralarını konu alan filmde hiç bir ayrımcılık yapılmaksızın ve hiç bir şartın bulunmadığı bir polis akademisine herkesin kabul edildiği bir akademide geçen film Saba Tümer, Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe Cabau gibi isimlerin başrol oyunculukları ile seyirciye aktarılıyor.


Terkedilmiş Yerli Film Full izle Tek parti..

Türkiye içerisinde bulunan dokuz farklı insan biraraya gelmek için bir nedene sahip olacaktır.Aslında hepsinin nedenleri farklıdır.Tek aynı olan şey,aynı anda aynı olay üzerinde birarada bulunmalarıdır.Bu yaşadıkları olay onlara ders olacaktır.Çünkü hepsi yapılmaması gereken bir hatayı yapmıştır.Bu hata onların başına büyük dert açmıştır.Onlar o hatayı bir daha işlemeyeceklerine dair söz vermişler ve eski hayatlarına geri dönmüşlerdir.Güzel günler onları beklemektedir. Terkedilmiş filmi vizyona girdikten sonra pek ses getirememiştir.Fakat insanlara karşı gerçekleri göstermeyi başarmıştır.Bu yüzden bazı sinema eleştirmenleri tarafından yüksek not almıştır.Üstelik filmin IMDB puanı da yüksektir.Siz değerli ziyaretçilerimize şunu açık bir şekilde söyleyebilirim.2015 yılında çıkmış,en kaliteli yerli drama filminin bu film olduğu aşikardır.İyi Eğlenceler!


Figüran Full izle Tek parti Yerli Film

Mutlu,oyuncu olmak isteyen bir figürandır.Yıllarca figuranlık yapmıştır.Fakat bir türlü oyuncu olamamıştır.Bu yüzden çok çalışmaya karar verir.Kendini her yönden geliştirir.Bir de ona taktik göstermesi için bir eğitmen tutar.Eğitmenin ücreti çok pahalıdır.Mutlu annesinden aldığı parayla bu ücreti karşılar.Mutlu bir ay içinde kendisini geliştirir ve ilk figuranlık işinde kendisini göstermeyi başarır.Yönetmen Mutlu’yu bir sonraki filminde oyuncu olarak oynatmaya söz verir.Mutlu ilk başta sevinir.Ancak daha sonra rolünün çok sıradan olduğunu görür ve sinirlenir.Bu konuyu yönetmenle konuşur.Yönetmen sakin olmasını ve yavaş yavaş iyi rollerde oynayabileceğini söyler.Mutlu bir süre kendine gelemez.Bir vakit sonra kendisini toplar ve ona verilen role çalışmaya başlar.Filmde rolünü çok iyi bir şekilde temsil eder ve sonunda yönetmenin gözüne girmeyi başarır.Yönetmen,ona başrolde oynaması için bir rol bulacaktır.


Dag Yerli film izle Tek parti

Biri zengin ve kısa dönem olarak asker diğeri fakir ve sorunları sayesinde askerliğini bir yıl daha uzatmış geçimsiz bir asker, ve bu ikili kesinlikle acıması olmayan bir dağ’ın tepesinde terörle zorlu bir mücadelenin içerisine girmek zorunda kalırlar. İkilinin öncelikle hayatta kalabilmeleri için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek başka çıkış yolları olmayacaktır.


Dabbe 2 yerli film full izle tek parti.

Dabbe 2 izle, Dabbe 2 filmi izle, tek parça izle, Dabbe 2 türkçe dublaj izle, online bedava izle, Dabbe 2 full hd izle, Hasan Karacadağ’ın yönetmenliğini yaptığı ilki 2006 yılında çekilen filmin devamı niteliğindeki filmde, Kuran’da Duhan suresinde bildirilen ve aniden göklerden yeryüzüne inmesi beklenen kıyamet alameti DUHAN’ın dünyaya gelişi ve sonrasında yaşananlar anlatılıyor. Bir örümcek ağı gibi tüm dünyayı hızla saran internet üzerinden insanların hayatına giren Dabbe ve cinler son bir saldırı için Duhan’ın emrini beklemektedir.


EVİM SENSİN Yerli Film Full zile Tek parti ozcan deniz.

Evim Sensin izle, tek parça izle, Evim Sensin türk sineması izle, Yerli film izle, Evim Sensin full hd 720p izle, direk izle, ücretsiz izle, Filmde Leyla, yapmış olduğu bir evliliğin kötü bir şekilde son bulması ile çağresiz olarak kırık kalbi ile baba evine dönmek zorunda kalırken çocukluk yıllarından beri arasının kötü olduğu babası ile arasını düzelmeye çalışır. Filmin diğer kahramanı İskender ise çocukluk yıllarını yetimhanede geçirmiş ve hayata dair şansı hiç bir zaman yüzüne gülmemiş biridir. Umulmadık bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine hızla sürüklenirler, Leyla yaralarını İskender sayesinde davha hızlı sararken , İskender’ ise evi Leyla olur ancak bu güzel hikayenin böyle gitmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmayacaktır.


Harbi define Yerli film Full izle Tek parti

Harbi Define izle, Harbi Define full izle, Harbi Define hd izle, Harbi Define yerli film izle, 1960’lı yıllarda ege nin bir köyüne gelen bir grup araştırmacı Amerika’lı burada yapmış oldukları kazılar sırasında Karun hazinelerinin bir kısmını bulurlar ve Amerika’ya götürürler, bu olay 1960 lı yıllardan günümüze kadar dilden dile dolaşarak gelir. Ve günümüzde dört çocuk babası olan Tahir artık son günlerini yaşamaktadır. Ve bu yüzden dört çocuğunu yanına çağırarak onlara bu dünya da hiç bir şey bırakmadığını ancak Uşak’taki köylerindeki evlerinin altında hazine olduğunu söyler ve gözlerini ebediyete kapatır. Ramazan, Cemil, Kenan ve Önder ilk başlarda hazine konusunda gidip gitmemek konusunda tartışmaya başlarlar ve bunun sonrasında bir hocaya danışarak fikir almaya karar verirler, dört kardeş gittikleri üfürükçü hocadan aldıkları bilgiler sonrasında hoca dahil Uşak’a doğru yola çıkarlar ve bu yolculuk sırasında bir birinden komik maceralar dizisi de onları takip edecektir


Bizum Hoca Yerli Film Full izle Tek partı

Trabzon’un yeşillikler ile kaplı şirin bir köyüne atanması beklenen hocanın gelmesi uzun sürünce köylüler camide namaz kıldıracak başka bir hoca bulmaya karar verirler, ancak asıl mesleği hoca olmayan fakat köylü halk tarafından çok sevilen Bizum Hoca,nın asıl hoca gelene kadar namaz kıldırması için karar alırlar, fakat bu sırada köyün gündemi gelen bir haber ile birden değişir. Çünkü köyü tam ortalayarak geçen dere üzerine Hidorelektrik santrali kurulacaktır. Köylüler ise Hidorelektrik santralinin kurulmasına kesinlikle karşıdır. Bunun için hep birlik olup karşı çıkmak için harekete geçen köylülerin başında da Bizum Hoca, olacaktır. Tam bu sırada Devletin gönderdiği asıl hocada köye gelince işler tam anlamı ile karışacaktır


Hadi İnşallah Full İzle 2015

Murat Boz Sinema Filmi Hadi İnşallah Full İzle 2015 , hadi inşallah izle , hadi inşallah tek parça izle , hadi inşallah full hd izle , hadi inşallah , murat boz sinema filmi , murat boz izle , murat boz film , komedi filmi izle , yerli sinema filmi izle