Elektrik

sibelcetin

Bayan Üye
Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Legrand, bir Fransız şirketi olan Legrand SA tarafından üretilen ve dağıtılan elektrik ve dijital yapı yönetim sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Şirket, 1860 yılında kurulmuştur ve merkezi Limoges, Fransa'dadır. Legrand, dünya genelinde elektrik anahtarları, prizler, sigorta kutuları, veri iletişim ekipmanları, enerji dağıtım üniteleri ve akıllı ev otomasyon sistemleri gibi birçok elektrik ve yapı yönetim ürünü üretir.
Legrand, ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemlerinin otomasyonunu, aydınlatma kontrolünü, enerji yönetimini ve kablolama çözümlerini içeren bir dizi yenilikçi ürün sunar. Şirket, ticari, endüstriyel ve konut pazarlarına yönelik çözümler sunmaktadır.
Legrand, dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. 2019 itibarıyla 90'dan fazla ülkede üretim tesisleri ve işletmeleri bulunmaktadır. Şirket, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularında da öncü rol oynamaktadır.
Legrand, elektrik ve dijital yapı yönetim sistemleri konusunda uzmanlığıyla tanınan ve sektörde önde gelen bir markadır. Ürünleri ve çözümleri, binaların elektrik altyapısını güvenli, verimli ve akıllı bir şekilde yönetmeyi sağlar.

üzerinden tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş