22 Ocak 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

22 Ocak 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatın için emek verilmesi gerektiğine işaret eder. Bu aralar çok zorlu süreçlerden geçeceksin ve bazı anlarda pes etmek isteyeceksin. Hem derslerin ağır gelmesi bir yandan da kendini geliştirmek için bir şeyler yapman gerektiği seni ciddi anlamda yoruyor gibi hissediyorum. Bu anlarda aslında daha karmaşık bir hale gelmemek adına biraz dinlenmeli ve ardından nereden başlamak istediğine karar vermelisin. Eğer hayatında nerede yer almak istediğine ilk olarak karar verirsen her şey bundan sonra daha kolay bir şekilde yerini bulacaktır. Yakın zamanda bir konuda ne kadar bilgili ve kararlı bir halde olduğunu kanıtlayacaksın. Hocaların tarafından bir görev verilmesi söz konusu olabilir. Eğer bu görevi hakkı ile yerine getirebilirsen gerçekten de ilerleyen süreçler için hayatında en önemli dönüm noktaları adına iyi bir adım atmış olabileceksin.

Son düzenleme:

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Eskiden hergün takip ederdim burçlar ve astroloji olaylarını ama artık kabak tadı vermeye başladı.
Yine de merak ediyor insan. :a31:

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş