Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.Mart.2019, 17:16  
Linux Linux isimli Üye şuanda  online konumundadır
Forum Kurucusu

Linux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
34 İstanbul Şubesi
Bahsedilen: 184 Yazıda
Etiket: 1 Konu
Beğeni (Alınan):
Ruh Halim: Fikirci
Thumbs up Harbimekan.Com Forum Açıldı - Hayırlı Olsun

Sevgili arkadaşlar, öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.

16.03.2019 Tarihi itibari ile yayın hayatına giren Harbimekan Forum platformumuz, siz kıymetli kullanıcılarımız ve takipçilerimiz ile çok daha güzel bir hale geleceğinden hiç şüphem yoktur.
Yüzlerce, binlerce Forum sitesi içerisinden bizi tercih edip, aramızda olarak bizleri onure eden tüm güzel insanlara teşekkür-ü bir borç biliyorum.
Her zaman yenilikçi ve farklı olmak yolunda ilerleyeceğimizi şimdi burada söylüyorum ve yakın zaman içerisinde sizler de bilecek ve yaşayarak göreceksiniz.

Normal şartlarda Forum açma gibi bir niyetim yoktu lakin nedenini bilmediğim şekilde uzun yıllar sonra sahalara dönmek isteği geldi. Beni bilen bir çok arkadaş geçmişte forumculukta neler yaptığımı iyi bilirler. Geçmişteki gibi güzel ve uzun soluklu olmanın yanı sıra, hiç kapanmayacak ve uzun yıllar devam edecek bir forum olacağın inşAllah.

Bu güzel ve ömürlük forum platformda sizler de yerinizi alınız.

Herşeyin en güzelini hak eden sizlerden gelecek her türlü öneri, fikir ve eleştiriye açık olduğumuzu da bilmenizi istiyorum.

Hayırlı olsun..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
İlgili mesaj için beğeni sayısı - 1 Beğeni
Beğeni NozRa Bu gönderiyi beğendi