AyrıLık SmsLeri

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
Sen , Benim Anilarla Bitip Giden Ruyama Hic Bir Zaman Ses Vermeyen Dogamsin.

Gitme, Sana Muhtacim, Gozumde Nursun, Basimda Tacim, Muhtacim.beniOldur Oyle Git, Yasamak Icin Senin Sevgine Muhtacim, Muhtacim GozlerineMuhtacim Ellerine.gitme!!!

Olmadi Sensiz Olmadi Gozlerim Sozunde Durmadi Agladi Yokluguna Agladi Yuregim Seni Unutmadi...

Allahim Bana Degistirebilecegim Seyleri Degistirmek Icin Cesaret,Degistiremiyecegim Seylere Katlanmak Icin Guc Ve Her Ikisinide AyirtEtmek Icin Akil Ver...

Kalpten Sevmeyi Bilirmisin... Karsilik Gordugunde Kafesinde CirpinanBir Kus! Karsilik Goremediginde Durmadan Kanayan Bir Yara! Anlamak ZorDegil Sevgilim... "yeter Yarami Kanatma"

Araya Koskoca Yillar Girsede Kalbim Seninle Bucan Seninle KoskocaDaglar Girsede Araya Benseni Unutmam Unutam***i Ben Sana Kocaman BirCanverdim Sen Bana Sevgi Durusluk Verdin Benseni Nasil Unuturumki SenBana Bircan Bir Sevgi Verdin...

Omrumun Bana Kazandirdigi En Guzel Sey Senin Sevgindi.ayni ZamandaKaybettirdigide Senin Sevgin Oldu.seninle Hicbir Zaman BirlikteOlmadigim Halde Yokluguna Bir Turlu Alisamadim.

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

Bazen insan sevdiğinin mutlu olması için gitmek zorunda kalır. Kızma bana ve benden nefrette etme senin mutluluğun için gitmem gerekli. Elveda..

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Ey sevdiğim gittiğin bu yüreğe bir gün geri dönmek istersen, sakın dönme. Çünkü senin yıktığın yüreği onaracak el seni bu yüreğe bir daha kabul etmez.

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
En gitmek sessiz gitmek )))) anlayana ben o gideni aylarca bekledim ahh ahh)))

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Sözler çok duygusal hepsi güzel ne denir ki

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş