Bende ücretsiz Jingle almak istiyorum mumkunse tabi

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
iyi calismalar dilerim Dj-ArızaRıza diye komedi gir gir samata bir jingle talebinde bulunmak istiyorum mumkunse tabi simdiden tsk ederim

Benzer konular Forum Tarih
Aysimakiz Jingle Talebi 9 2K

Benzer konular

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Tabi ki, konulara katılımınıza devam ederseniz. Yarın yada en geç pazar günü hazırlanmış olur.:a31:

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
TşK

Emeğinize Yüreğinize Sağlık şimdiden Çok Teşekür Ederim

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Linux Beni unutmadin insallah kardeşim :))

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
[MENTION=427]ArızaRıza[/MENTION] Hocam şöyle birşey hazırladım bir dinle istersen ;
İki farklı şekilde efekt vererek yaptım.

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
emegine yuregine saglik cok tsk ederim aynisi var di dj onurnsow dan kesip almistim orayi :)) yine de cok tsk ederim ben farkli bisi bekliyordum acikcasi sans bendede :hobaa::ura:

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
okadar sansim bahtim acik ki gokten azra akin yasa basima ajdar duser

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
emegine yuregine saglik cok tsk ederim aynisi var di dj onurnsow dan kesip almistim orayi :)) yine de cok tsk ederim ben farkli bisi bekliyordum acikcasi sans bendede :hobaa::ura:

Makara mizah içerikli birşey için fikir vermeniz gerekiyor. Diğer türlü eski jinglelardan kullanıyorum. Mesela ilk konudaki paylaştığım tüm jinglelar orjinal kendi üretimim.
Normal bir jingle istersen senaryo hakkında bilgi verirsen onu yapabilirim.

Jingle sözleri, fon müziği, nasıl bir şey arzu ediyorsanız söyleyin lütfen.

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
bir jingle ornegi atmak istiyorum size bir dinlerseniz ilham kaynagi olabilir diye dusunuyorum kardesim tsk ederim simdiden

Son düzenleme:
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş