­ŁÉâ­ŁÉ«­ŁÉ▓­ŁÉ«­ŁÉź­ŁÉ« Harbimekan Forum Altyap─▒s─▒ De─či┼čti

Linux

Y├Ânetici
Kurucu Admin
Kat─▒l─▒m
Mar 13, 2019
Tepkime puan─▒
106
Ya┼č
32
Tak─▒m
Galatasaray
K─▒ymetli doslar biliyorsunuz ki, Harbimekan.Com forumumuz Vbulletin altyap─▒s─▒na sahipti ve maalesef Vbulletin geli┼čtirici tak─▒m─▒, forumu yeni nesil ortama ta┼č─▒makta s─▒k─▒nt─▒ ├žekiyordu. Bu sebeple Vbulletin altyap─▒s─▒`ndan ayr─▒l─▒p Xenforo adl─▒ ├╝r├╝ne ge├ži┼č yapt─▒k.
Bu s├╝re├žte bizlere destek veren ─░nternet hizmetleri firmas─▒na te┼čekk├╝r ediyorum.

Ge├žmekte ki amac─▒m─▒z,
Mobil uyumluluk
> Art─▒k telefonlar─▒n─▒zdan konular─▒ rahatl─▒kla takip edip, kat─▒l─▒m sa─člayabilirsiniz.
Google optimizasyon ve daha kolay bulunabilirlik.
Geli┼čmi┼č aray├╝z deste─či ile kullan─▒c─▒ dostu ve modern bir g├Âr├╝n├╝m.
Forum kullan─▒m kolayl─▒─č─▒. ile forumlar aras─▒ ge├ži┼č ve kullan─▒m art─▒k daha kolay.
H─▒z optimizasyonu ile art─▒k harbimekan forumlar─▒n─▒ daha h─▒zl─▒ kullanabileceksiniz.
ve daha bir ├žok ├Âzellik...

Yeni forum sistemimiz t├╝m ├╝yelerimize hay─▒rl─▒ olsun.

Peki forum i├žinde ├╝yeler nezdinde durum nas─▒l? Al─▒┼čabildiniz mi arada┼člar xenforo'ya? Bir sorun bir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čayan─▒n─▒z var m─▒? Birazda sizin g├Âzlemlerinizi merak ediyorum. Art─▒ ve eksiler sizlerin g├Âz├╝nde neler?

Son d├╝zenleme:

Emre Esmer

Y├Ânetici
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
Nis 10, 2019
Tepkime puan─▒
6
Ya┼č
29
Tak─▒m
Be┼čikta┼č
Uzun zamand─▒r bekledi─čim bu sistem art─▒k devreye girdi.
Bu saatten sonra harbimekan forumunun ├Ân├╝n├╝ kimse alamaz. Eme─či ge├žen ba┼čta @Linux hocam olmak ├╝zere t├╝m herkesin eline, eme─čine sa─čl─▒k.

MisGibi

Forum ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
Eyl 25, 2021
Tepkime puan─▒
17
Tak─▒m
Galatasaray
Renkleri en ├žok ho┼čuma giden yan─▒ oldu. Ge├ž bile kal─▒nm─▒┼č. Maliyetine de─čece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

aDm

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
Mar 29, 2020
Tepkime puan─▒
1
Tak─▒m
KayseriSpor
Valla Ben Bu Sistemi ├çok Seviyorum Vb├╝lletinden Daha ├çok Kullan─▒┼čl─▒

delipetek

Bayan ├ťye
├ľzel ├ťye
Kat─▒l─▒m
Mar 17, 2019
Tepkime puan─▒
22
Tak─▒m
Galatasaray
G├╝n ge├žtik├že daha bir g├╝zel oluyoruz. :cool:(y)

Efekentlim

Forum ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
Eyl 28, 2021
Tepkime puan─▒
7
Tak─▒m
Be┼čikta┼č
Hay─▒rl─▒ olsun U─čur abi hep ├╝ye olay─▒m olay─▒m diyordum bir t├╝rl├╝ k─▒smet olmad─▒. K─▒smet bu g├╝neymi┼č. Ma┼čallah forumun bu halini bende ├žok sevdim.

Netkreatif

Forum ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
Eyl 29, 2021
Tepkime puan─▒
0
Tak─▒m
Çaykur RizeSpor
Memnun kald─▒ysan─▒z ne mutlu bize. HarbiMekan'─▒n bu hali daha g├╝zel ve ho┼č oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yoruz. A'dan z'ye t├╝m ince ayr─▒nt─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝nerek ilmek ilmek dokuduk siteyi. ─░yi forumlar herkese.

Ahbap

Premium ├ťye
Forum ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
May 29, 2019
Tepkime puan─▒
1
Forumun bu haline bay─▒ld─▒m ellerinize sa─čl─▒k(y)

H├╝seyin 034

Forum ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
Eki 3, 2021
Tepkime puan─▒
1
Tak─▒m
Be┼čikta┼č
G├╝zel zaman ge├žirmek ve baz─▒ konularda bilgi al─▒┼čverisi yapmak i├žin g├╝zel bir yer.Emeginize sagl─▒k ├╝ye oldum takipteyim g├╝zel zaman ge├žirecegime inan─▒yorum.iyiki vars─▒n─▒z ho┼č sohbetler diliyorum herkese

NozRa

Bayan ├ťye
├ľzel ├ťye
Kat─▒l─▒m
Mar 18, 2019
Tepkime puan─▒
1
Tak─▒m
Fenerbah├že
Emeklerinize sa─čl─▒k, yeni tasar─▒m cidden ho┼č oldu ve ├žok ├žabuk al─▒┼čt─▒k. Forumu telefondan daha rahat geziyorum, ayr─▒ca yeni gelen gif modifikasyonu ayr─▒ bir g├╝zel olmu┼č. Kolayl─▒klar dilerim.

Sitemiz bir " payla┼č─▒m " sitesidir. Bu y├╝zden sitemize kay─▒t olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim payla┼čabilmektedir. Bu sebepten ├Ât├╝r├╝, sitemiz ├╝zerinden payla┼č─▒lan mesajlar, konular ve resimlerden do─čabilecek olan yasal sorumluluklar payla┼čan kullan─▒c─▒ya aittir. Harbimekan.COM hi├žbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet g├Âr├╝lmesi durumunda ileti┼čim sayfas─▒ ├╝zerinden ula┼č─▒ld─▒─č─▒ taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 3 g├╝n i├žerisinde silinecektir.