𝐃𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮 Harbimekan Forum Altyapısı Değişti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lovedone

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Forumunuzu gerçekten çok beğendim. Elinize sağlık. Bundan sonra takipçinizim :) (y)(y)🚶‍♂️

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Uzun zamandır beklediğim bu sistem artık devreye girdi.
Bu saatten sonra harbimekan forumunun önünü kimse alamaz. Emeği geçen tüm herkesin eline, emeğine sağlık.

Renkleri en çok hoşuma giden yanı oldu. Geç bile kalınmış. Maliyetine değeceğini düşünüyorum.

Valla Ben Bu Sistemi Çok Seviyorum Vbülletinden Daha Çok Kullanışlı

Gün geçtikçe daha bir güzel oluyoruz. :cool:(y)

Hayırlı olsun, hep üye olayım olayım diyordum bir türlü kısmet olmadı. Kısmet bu güneymiş. Maşallah forumun bu halini bende çok sevdim.

Memnun kaldıysanız ne mutlu bize. HarbiMekan'ın bu hali daha güzel ve hoş olduğunu düşünüyoruz. A'dan z'ye tüm ince ayrıntısını düşünerek ilmek ilmek dokuduk siteyi. İyi forumlar herkese.

Forumun bu haline bayıldım ellerinize sağlık(y)

Güzel zaman geçirmek ve bazı konularda bilgi alışverisi yapmak için güzel bir yer.Emeginize saglık üye oldum takipteyim güzel zaman geçirecegime inanıyorum.iyiki varsınız hoş sohbetler diliyorum herkese

Emeklerinize sağlık, yeni tasarım cidden hoş oldu ve çok çabuk alıştık. Forumu telefondan daha rahat geziyorum, ayrıca yeni gelen gif modifikasyonu ayrı bir güzel olmuş. Kolaylıklar dilerim.

Forumunuzu gerçekten çok beğendim. Elinize sağlık. Bundan sonra takipçinizim :) (y)(y)🚶‍♂️

Teşekkürler kıymetli dostlar, hepinizin yüreğine sağlık.

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Hayırlı uğurlu olsun çok akıllıca bir tercih yapmışsınız allah utandırmasın diyeyim.. Bu sistemden şikayetçi olacağınızı düşünmüyorum ..

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Hayırlı uğurlu olsun çok akıllıca bir tercih yapmışsınız allah utandırmasın diyeyim.. Bu sistemden şikayetçi olacağınızı düşünmüyorum ..
Cok düşündüm, çok denedim ve uzun uğraşlar sonunda Vbulletin den koparak teknolojiye ayak uydurdum. Şuan herşey yolunda, daha iyi olacağına eminim güzel insan.

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Cok düşündüm, çok denedim ve uzun uğraşlar sonunda Vbulletin den koparak teknolojiye ayak uydurdum. Şuan herşey yolunda, daha iyi olacağına eminim güzel insan.
vBulletinin yerini tartışmak bana düşmez ama tabiki vBulletin ayrı bir tutku ayrı bir nostaljidir hemde bu 3. serisi, keşke geliştiricileri 3 serisini yani sürümünü bırakmasalardı.. Hoş vb 5 connect'de'de yetersiz durumlar var.. Biz yine forum olarak xenforo t ercih ediyoruz ama xenforonun farklı içerikli siteleri uçuyor resmen bir ticaret alanı oluştu kullanmamak geri kalmak akıllıca olmazdı.. Tekrardan hayırlı olsun kendi adıma sevindim :D

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Şahaneeeeeeeeeeeeeee olmuş eline emeğine sağlık

miSSe

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Foruma en son girdiğimden bu yana ne çok şey değişmiş
Baby Reaction GIF

Gül

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Elinize emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel olmuş teşekkürler 👍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş