Pubg Mobile 0.19.X

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
Merhaba Dostlar
Konuyu yanlış yere açtıysam öncelikle özürdilerim.Ben birçok online oyunun hilesini satıyorum aralarında en çok rağbet gören tabikide pubg mobile (Gameloop Emülatör) hack yazılımını önce Çinlilerden tedarik ediyordum ama artık güvenli değil cok sık ban atıyor bu yüzden artık Ruslarla Çalışıyorum
Rusların yazılımları safe geçenlerde cracklendi düzeltiler ama müşteri memnuniyet ve satış acısından mantıklı ama gönül istiyorki TÜRK lerle çalışmak bu konuda yazılım bilgisi olan arkdaşlar varsa görüşmek isterim.Çok yetenekli TÜRK lerin oldugunu biliyorum ve inanıyorum ilk etabda sadece esp istiyorum ilerleyen zamanlarda bir kaç fonsıyon eklenebilir asla abartılı şeyler olsun istemiyorum okuduğunuz için Teşekkürler.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş