Sırtındaki Yaranın Sebebi

Razor

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Herkes bir bir uçtu bu gönül limanından.Eş,dost,herkes.
Bilindik bir şeydir ama başına gelmeyeceğini sanarsın.O kadar gözün boyanmıştır ki''Yok ya bana yapmaz''dersin fakat bir bakmışsın ki sağ tarafından sana rüzgar vurur sert bir rüzgar,Sol tarafındaki cehenneme doğru itekler seni.Çaresizsin,her şeyden bıkmış ''İnceldiği yerden kopsun''düşüncesindesin,kimse seni bu durumdan kurtarmayacak.Kimse seni düşünmeyecek bile.
O dağlara bel bağlama,bir gün onlar ufalandığı zaman taşları sana çarpar.
Ne yaparsan yap hayatında son yapacağın şey bir insana umut bağlamak olsun.

Hep ilk günlere lanet ediyorsun.Keşke güvenmeseydim,keşke sevmeseydim,keşke dostum demeseydim,arkadaşım,kardeşim demeseydim.
Bunların hepsi senin de suçun arkadaşım.Sen eğer bu haldeysen onlar yüzünden değil.Kendinden ötürü bu durumdasın.Onlara bu imkanı,bu gücü,bu yetkiyi veren sendin.Yükseklerden uçtun dostlarınla,işte böyle de çakıldın yerin dibine.Hani o çok güvendiğin dostların neredeler ?
Sen bu yazıyı okurken hiç arkanda duran bir dostunun olduğunu sandın mı.

Asla ama asla,kimseye gerektiğinden fazla değeri vermeyin.Yoksa böyle çakılırsınız kaldırım taşına çakılır gibi.
Denemesi bedava.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş