Yankılanan 4 Duvardaki Bir İnsanın Kıyameti

Razor

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Yapamadık..Bazen olur ya''Olmadıkça zorladık,zorladıkça olmadı..''
Hayatımız hep böyle sağa sola çarparak gitti.Biz bir türlü kendimizi dik tutamadık.Zaten dik tutsak da ya duvarlar bize yakınlaşırdı,ya da ayaklarımız yerden kesilirdi.
Takım seversin şampiyon olmaz,birini seversin senin olmaz.Bu düzen hep böyle gelip geçer.
100 Savaş'a girdiysen 1'inde zafer elde edersin.Herkes ''Ooo Galip Geldi''der.Kimse demez ki ''Kim bilir kalan 99'unda neler yaşadı''.
Herkes dışarıdan baktığını görür arkadaşlar.Ben seni kendimin yerine koyarak dedim falan derler ya inanmayın,hepsi hikaye.
Ya sizi elde etmek için derler,ya da çıkarlarına emel etmek için.Günümüzde bir oğul bile babasını düşünmüyor.Bir başkası gelip senin duygularını düşüncelerini mi anlamaya çalışacak ? .
Aşk dediğiniz şeyi çıkarcılık öldürdü.
Sizler de hissedeceksiniz.Bir gün öyle tak edecek ki canınıza.Sağınıza bakacaksınız solunuza bakacaksınız.Belki de bir Cafe 'de belki bir Restoran'da belki bir sokakta belki de bir ''Uçurumda''
Kimsenin olmadığını farkettiğiniz zaman hani diyoruz ya bazen gurur yapıp''Ben ağlamam,Ben Üzülmem,Ben şöyleyim Ben Böyle''diye.
İşte o zaman siz isteseniz de istemeseniz de gözünüzün kenarlarından 2 3 damla sıvı bir şey akacak evet bir yaş.
O ufacık yaş cehennem ateşinden daha sıcak bir akarsudan daha hızlı akacak kalbinizin tam ortası sıkışacak.Yürürken size bakılan sahte yüzler aklınıza gelecek.

Göğüs kafesinize istediğiniz kadar vurun,isterseniz benliğinizi,ruhunuzu parçalayın.
Yine de o acı sizi bulduğunda tek yapacağınız bağırmak ve daha da bağırmak.
Ta ki sesiniz kısılıp yarım yamalak tamamlanan ruhunuzla birlikte yastığa kafanızı koyana kadar.
O yastıklar kaç kez ıslandı arkadaşlar gözyaşlarınızla ?

Unutmayın;Hiç kimse demeyecek ki ''Ya Aynur,Ya Mehmet her şey geride kaldı boş ver.''
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Emeğine yüreğine sağlık

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
anlamlı, umarım devamını getirirsin

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter