Dualarım tüm ümmete

AdeLya91

Forum Üyesi
Mazluma dua

*Allahım yüceliğine ve imdâda yetişen nusretine-iman ettik. Âyetlerine himâyene sığınanlar hakkı için yardım diliyoruz Yâ Allah! Yâ Allah! Yâ Allah!
Ey Mutlak duyucu-işitici Dualara icâbet eden-
Ey intikamları alıp, suçluları cezâlandıran!
Ey Galib-i Mutlak ve yakalayışı çok şiddetli olan!
Ey Kayserlerin mülkünü helâk eden yüce Allah
Bize karşıdüzen içinde olanların mekirlerini
başlarına geçir! Bize kuyu kazanlara karşı Sen de kuyu kaz*Ey Efendimiz Bize ağ hazırlayıp avlamak isteyenlerin üzerlerine, onları avlayacak avcılar gönder hilebâzları esir et Allahım Kâf-Hâ-Ye-Ayn-hakkı için, Bizi kötülerden ve şerden koru
Onların yapacakları kötülüklere, intikam alıcıları üzerlerine musallat kıl!*Allahım! Topluluklarını dağıt Kılıçlarını körelt sayılarını azalt Üzerlerine azabını gönder Onları lütuf dairesinden çıkart onların soyuna izin verme ve zaman tanıma, meded dairesinden çıkar kötü emellerine kavuşamamaları için kalblerini kördüğüm et Allahım Onları parçala düşmanlığa-kötülüğe imkan verme merhametsizleri, musallat etme Allahım! "Hâ-Mîm-Ayn-Sin-Kâf" Hakkı için bizi himaye et kötülüklerden koru Ey dualara icâbet eden! düşmanlarına karşı İbrahim'e (as) yardım eden Ey Yusuf'u (as), Ya'kub'a (as) geri gönderen!
Eyyüb'ün (as) dertlerini kaldıran! Zekeriyya'nın (as) duasını kabul eden! Allahım Dünyanın her tarafında aciz bırakılmış,zulme uğramış,çaresiz,boyun bükmüş masum çocukların,ak sakallı ihtiyarların, evladını yitirmiş anaların gözünün yaşını sil.

*kurtuluşa bizleri vesile kıl.Ellerimizi yardım eli eyle.İslam alemini izzetine kavuştur.Zulmeden zâlim kavmin kökünü kes! Akan kanları dökülen yaşları durdur Allahım.Dualarını kabul ettiğin dua sahibi enbiyâların, evliyâların yüzü hürmetine dualarımızı kabul eyle.Mü'min kulların için vâ'd ettiğin vâ'dini bizim için tamamla Senden başka İlâh yoktur Sen Subhânsın Ümidimizsin rahmetin gecikirse, hayal kırıklığına eyleme bizleri.Ey düşmanlarına karşı yardım dileyip yalvaranların yardımına ezici gücüyle yetişen Dost olarak Allah yeter! Yardım edici olarak Allah yeter! Allah ne güzel Vekildir!..Ve hamd âlemlerin Rabbi Allah'a mahsustur.. Duamızı kabul et Allahım!
Âmin! Âmin Salât ü selâmımız Efendimiz Muhammed'e (s.a.v.) âilesine ve sahabilerinin cümlesine olsun!*Müslüman kardeşlerimiz sıkıntı savaş ve yokluktadır.Onların gördükleri zulüm ve belaların deffi için dua etmek görevimizdir sen dualarımızı kabul eyle ya rahman*