Fantezi Battle Royale Geldi!

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
1 Nisan tarihinden 8 Nisan tarihine kadar gerçekleşecek özel etkinlik modu

Fantezi Battle Royale, geçici süreliğine etkinlik modu olarak oynanabilir olacak.

Başlangıç: 1 Nisan 2020 (10:00)
Bitiş: 8 Nisan 2020 (09:59)

Oynamak için, ana lobide konumlanan Fantezi Battle Royale butonuna tıklayın.

?Basit Kurallar
? Fantezi BR, Erangel’Dragon’s Isle’da geçmektedir.
? Sadece TPP
? 4 kişilik 20 Squad’lar halinde oynanır. (Maksimum 80 oyuncu).
? Fantezi BR, tekli ya da 3 kişilik Squad’ları kabul etmez ve otomatik olarak takım arkadaşı eşleştirir.
? Dost Ateşi kapalıdır. (İyileştirme eşyaları ve bazı özel eşyalarda bu geçerli değildir.)
? Fantezi BR, deneyim puanı kazandırmaz fakat toplam oynama sürenize göre BP kazandırır.
? Fantezi BR maçları, Survivor Pass’i etkilemez. Fakat Fantezi BR özelinde görevler bulunmaktadır.
? Fantezi BR maç görevlerini tamamlayın ve özel ödüller kazanın.

? Sınıf Seçimi & Başlangıç

? Eşleştirmenin tamamlanmasıyla, Dragon’s Isle haritası öncesinde oyuncuların sınıf seçmesi istenir.
? Sınıf seçim ekranı otomatik olarak görülür ve F8 tuşu ile geri açılabilir.
? Sınıf limiti yoktur, takımınız ile dilediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz.
? Aynı sınıflarda oynarsanız, ganimetleri paylaşmak zorunda kalacağınızı unutmayın!
? İlk alan, haritaya atladıktan sonra görüntülenir.

? Fantezi Battle Royale Sınıfları

BARBAR

AVCI

BÜYÜCÜ

PALADİN

? Çorba Parası Klasiği

? Geleneksel Battle Royale’de olduğu gibi, sona kalan Squad kazanır!

? Eşyalar

? Fantezi BR’de haritada, eşya oluşturmaya olanak sağlayan kendi özel eşyalar bulunur.
? Silahlar, mermiler, fırlatılabilirler, enerji eşyaları ve ekipmanlar bulunmaz.
? Fakat, bandajlar haritanın farklı yerlerinde bulunabilir.

? Araçlar

? Yalnızca Fantezi BR’ye özel Asil Binek (motosiklet) ve Ejderha Vagonu (UAZ) bulunur
? Savaşların daha çok sınıflar üzerinden yapılabilmesi için, araçların hızları ve dayanıklılıkları, normal BR maçlarına daha azdır.

? Yardım Paketi

? Fantezi BR’de Yardım Paketleri daha çok düşer ve tüm oyuncuların haritalarında yerleri işaretlenir.
? Yardım Paketleri içerisinde bulunan ve güçlü bir taş olan Zirkon sayesinde eşyalarınızı Sv.5’e yükseltebilirsiniz.
? Ölümsüz olduğunuz bu 30 saniye boyunca, tüm hasarlara karşı dayanıklısınız.

? Fantezi Battle Royale Özel Sistemi

Fantezi Battle Royale’de, oyuncular maça sınıflarına özel silahlar, kolyeler ve yüzükler ile başlarlar. Bu eşyalar, karakterinize özeldir ve başka oyunculara verilemez, üzerinizden çıkarılamaz.

Bazı sınıfların ise kendilerine özel mermileri ve yetenekleri vardır. Bunlar, üzerinizdeki ekipmanların seviyesine bağlı olarak, belirli sürelerde kendi kendine yenilenir. Kullanabileceğiniz bu yetenek ve mermilerin de bir limiti olduğu için, elinizde varken kullandığınızdan emin olun!

? Eşya Oluşturma

? Yerden alacağınız eşya oluşturma materyalleri sayesinde, silahınızı ve ekipmanlarınızın seviyesini arttırabilirsiniz.
? Topladığınız eşyaların üzerine, envanter penceresindeyken, sağ fare tuşu ile basarak eşyalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

? Sınıfa özel Silahlar, Kolyeler ve Yüzükler; haritada bulunan ve sınıfa özel taşlar ile Sv.4’e kadar yükseltilebilir.
? Başkalarını öldürerek elde edeceğiniz kristalleri takım arkadaşlarınıza da verebileceğiniz için, gördüğünüz her şeyi toplamayı ihmal etmeyin!
? Ekipmanlarınızı Sv.5’e yükseltmek için, Zirkon bulmanız gerekmektedir.
? Zirkon kristali, haritada çok nadir bulunan bir eşyadır fakat;
? Yardım Paketleri içerisinden Zirkon kristalini bulabilirsiniz.

?Fantezi BR Özel Görevleri ve Dükkan

? Fantezi BR özel görevlerini tamamlayarak, özel kostüm seti parçaları ya da özel bir para birimi olan Altın kazanabilirsiniz.
? Bu etkinlik süresi boyunca, sınıf başına 2 set ve toplamda 8 kostüm seti kazanılabilir veya satın alınabilir.
? İlk set kostüm setlerine, görevleri tamamlayarak ve kazanacağınız Altınları, Fantezi BR Dükkanında harcayarak sahip olabilirsiniz.
? Alternatif olarak, bu kostümlerin her bir setine 9.99$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
? İkinci kostüm setine ise Dükkan içerisinden, daha önceden sahip olduğunuz BP kullanarak sahip olabilirsiniz.
? Sahip olduğunuz tüm BR kostümleri süresizdir ve normal tüm PUBG maçlarında kullanılabilir!