22 Ocak 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

22 Ocak 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı beklentilerinin olduğunu, hayattan daha fazlasını istiyorsun ve şuan olduğundan ileriye gitmek için çaba gösteriyorsun. Canım senin başvurmuş olduğun bazı işlerden dolayı yolun açılacak. Artık kendini evin içerisinden dışarı atabilecek ve özgür bir şekilde maddi gücünü kazanabileceksin. En büyük hayallerinden birisinin kendi işini eline almak olduğunu görüyorum. Kendi kazancını elde ettiğin zaman senin için hayatta önemli bir adım tamamlanmış oluyor. Fakat bu isteklerinin gerçekleşmesi için biraz daha sabırlı olman gerekebilir. Birkaç ay daha sabredersen, güzel bir dönüşün sana geleceğini söyleyebilirim canım. Kendi kendini motive etmek istiyorsun ancak olumsuz dönüşler moralini bozuyor. Bu nedenle de oldukça mutsuz birkaç hafta geçiriyorsun. Öncelikle kendine inanman gerekiyor, çünkü özgüvenini gören kişiler senin iş için ne kadar uygun olduğunu kolaylıkla fark edebilecekler. İş aradığın şu dönemde ailenin de seni desteklediğini görüyorum ve onların sana karşı inancı da seni çok üzüyor. Her olumsuz dönüşte onları hayal kırıklığına uğrattığını düşünüyor olabilirsin. Ancak onların da desteği ile birlikte güzel bir noktaya geleceksin.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş