Thy maaş tartışması

harbiprofil

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Uzun yıllar yurtdışında yaşamış ve 3 farklı global şirkette üst düzey yöneticilik yapmış birisi olarak bu tartışmaları saçma ve yersiz buluyorum.

Ne yani koskoca Thy ceo su 50k tl maaş mı alacak yada 100k neyse işte, ee diğer hava yolu firmaları ceo maaşları ile karşılaştırdığımızda Thy ceo su neredeyse 10 katı az maaş alıyor

Şuan başka bir rakip firmanın ceo sunu transfer etmeye kalksa Thy kendine en az 5 katı daha fazla maas vermek durumunda kalacaktır cunku bu sektörde ücretleri ülke ekonomisi değil global çapta olan sektör dınamıklerı belirler…

O nedenle haksız bir lınc yaşandığını dusunuyorum Thy markasına bence bunun aksine global tek markamız olan Thy yı el üstünde tutmamız gerekiyor….

webmekan

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
bende rastladım dün biraz bakındım da saçmalığın daniskası ya biride çıkmış bana 100k verin ben yaparım ceo luk diyor :D

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş