Türkiye’nin ilk çift kol nakilli hastası zeytin toplayıp çuval taşıyor

DramaCode

Harbi Üye
Forum Üyesi
Türkiye’nin ilk çift kol nakilli hastası zeytin toplayıp çuval taşıyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde yaşayan Cihan Topal, 2008 yılında kollarını iş makinesine kaptırarak kaybetmişti. Türkiye’nin çift kol nakli yapılan ilk hastası olan Topal, ağaçlarındaki zeytinleri çırpma makinesiyle toplayıp, çuvallara doldurarak sırtında taşıyor. Yaşadıklarının bir zamanlar kendisi için hayal olduğunu anlatan Topal ‘‘Çocuklarımın ellerinden tutup okula götürebiliyorum. Ben 39, kollarımsa 12 yaşında. Herkes organlarını bağışlasın ki benim gibi kol bekleyenler, organ bekleyenler kavuşsun’’ dedi.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş