Tanıtım Dağhan Sağlam - Muay Thai & Kick Boks & Boks Eğitimleri

seohaberleri

Forum Üyesi
Dağhan Sağlam Kimdir? 15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır. Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; İstanbul, Marmara ve Türkiye şampiyonalarına katılmış ve birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiştir. Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Avrupa dördüncülüğü de bulunan milli atlet kafasına aldığı ağır bir darbe sonucu profesyonel dövüş kariyerine ara vererek antrenörlükle spor hayatına devam etmiştir.

Yıllarca Kick Boks] gibi dövüş spolarına ilgi duyanlar için eksik bir şey olduğunu hissettik. Bu sporlara gönül vermiş sporcular için seçkin bir spor salonunu açmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorduk. Herkese daha iyi bir deneyim sunmak için bunu kendimize görev bildik. Dövüş sporları ile uğraşmanın dünyadaki en iyi egzersiz yöntemi olduğunu biliyoruz. Bu tartışmaya kapalı bir konu. Öyle ki bu sporlarda ne kadar çok çalışırsan o kadar çok verim elde edersin. SIKI ÇALIşMA ve KARARLILIK sloganımızdır. ZORLU SÜREÇLER ise bizim yaşam biçimimizdir. Geri dönüşü olmayan bir sürece girdiğindeyse, takımın bir parçası olmayı dilersin. Ringde ve dışında; daha güçlü, daha hızlı, daha akıllı hissedecek ve güne daha enerjik başlayacaksınız. Spor salonuna heyecanla girmenizi ve harika hissederek çıkmanızı istiyoruz.

Zihinsel anlamda, kendinden emin, odaklanmış ve kontrol altında hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan hiçbir zorluğa boyun eğmeyen bir zihne sahip olacağınıza sizi temin ederiz. Size iki şeyin sözünü veriyoruz – artan bir ivme ile ilerleyen zorlu egzersizler ve gözle görülür değişim. Özellikle dövüş sporları ile daha önce hiç uğraşmadıysanız çok korkutucu olabilir. Hangi branşı öğrenmek isterseniz onu tüm yönleriyle öğretmeyi istiyoruz. Öncelikle, darbe almanı gerektirecek bir durum söz konusu değil, zaten biz onu senin yerine alıyoruz. İkincisi, bu şimdiye kadar bulunduğun en havalı spor salonu olacak. İçinde büyüdüğün mahalle gibi bir spor salonu aslında. Herkesin tüm öğrencileri tanıdığından emin oluyoruz. Bir sonraki raund da karşına rakip olarak çıkabilirler. Bu Sporlar Sayesinde Hayatınızdaki Bir Çok şeyin Değiştiğini Fark Edebilirsiniz. Kendinizi Savunmayı Öğrenmenin Yanı Sıra Yaptırdığım Fonksiyonel – Crossfit – Triatlon – İstasyon Vb. İdmanlar İlede Kondisyonunuzda Ve Gücünüzde Büyük Ölçüde Artış, Vücudunuzda Sıkılaşma, Fazla Gördüğünüz Kilolarınızdan Kurtulma, Kas Kazanımı Ve Daha Fazlasını Size Kazandırmaktayım. Kısacası Sağlığınızı Geri Kazandığınızı Varsa Streslerinizden Arındığınızı Farkedeceksiniz. Ben Sadece Size Kendinizi Savunmayı Öğretmeyi Hedeflemiyorum Bütün Hayatınıza Etki Etmeyi Hedefliyorum.

Daha fazlası ve bilgi için hemen sitesine gelebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi: