Erkekler ağlamaz derler

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
Erkekler ağlamaz derler....doğrudur bir erkek 25 yıl kimse için ağlamamıştır...doğrudur bir erkek her ayrılığından sonra yatarken; kafasını yastığa koyunca rahatça uyuyabilmektedir...amaaan bana kız mı yok diyebilmektedir....sanki dünya onun için kurulmuş herkes onun çevresinde birer figürandır onun için....ben bu hayata bir defa geliyorum diyerek hayata bir defa gelen başkalarını hiçe sayabilmektedir....ah aldıkça çokta umrumda lan diyebilmektedir......

GÜN gelir baltayı taşa vurursun, ailen dahil herkesi hiçe sayarsın, küçük bir bakışıyla dünyaları bağışlayan, küçük bir lafıyla dünyanı karartan biri vardır artık...gecelerin gündüzlerin birbirine karısmıstır...yemek yiyemez başka bişeye zaman harcamak isteyemez olmuşsundur artık....derslerde hoca ders anlatırken hayal aleminde sevgilini nasıl daha fazla mutlu edersin diye düşünmeye başlamışsındır....sanki dünya sevdiğin kız için kurulmuş sense bir figüransındır....sevgilindir ama ne derece seviyo diye düşünmekten yüreğin çürümüştür....uykuyu seven sen, eskiden başını yastığa koyunca mışıl mışıl uyuyan sen...onun ödevini yetiştirmek için sabahlara kadar uyumamasındır....mart ayının soğunda buluşacağın yere yarım saat erken gidiyosundur artık...tepene kar yağarken soğuktan dudakların kururken onu gördüğün anda sevgiline''süpriz ödevin bitirdim''diyip onu mutlu etmeyi hayal etmişsindir.....hayalin okdr derindirki saatler geçmiştir....okadar çok beklemişsindirki yağan kar sanki yılların saçına düşürdüğü aklardır....artık acı gerçekler belirmeye hayallerden gerçeklere yolculuk başlamıştır...arayıp nerdesin dediğinde uyanamadım..dışarısı çok soğuk gelemem yanıtıyla göz yaşların dizine kdr yağmış kara damlamaya başlamıştır....az daha kalmışsındır orada...beklediğin otobüs hep gelmekte gözyaşların hep damlamaktadır....elinden sabaha kdr hazırladığın ödev kayıp gitmiştir...artık dünayaya bir defa gelen başka birisi intikam almıştır bilmeden....aci bir gülümseme, yanağında akan iki damla gözyaşı....ölümlerden ölümlere girmişsindir....gökyüzünden yağan kar bile gözyaşlarındaki sıcaklığı donduramamıştır.....ERKEKLERDE AÐLAR..HEMDE ÖYLE BİR AÐLARKİ...görenler allah ağlatmasın der..