Hasan Can Kaya’yı Kim İzliyor?

webmekan

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Geçen gün metrobüste eve giderken iki kişinin sohbetine kulak misafiri oldum. Genel hayattan siyasetten filan konuştular sonra biri telefonda gezinirken Hasan Can ile ilgili bir paylaşım görüp diğerine gösterdi. Gösterdiği kişi de dediki kim izliyor ya bu adamı? Gerçekten Hasan Can Kaya’yı kimler izliyor?

harbiprofil

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Hemen cevap vereyim arkadaşım ben iki üniversite bitirdim. Almanya da yüksek lisans yaptım iletişim alanında ben izliyorum.

uzmanuye

Forum Üyesi
Takım
AntalyaSpor
Ben de özel bir hastanede uzman doktorum ben de izliyorum.

barbarosuzel

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Reklam olacağı için isim vermeyeceğim ama etilerde büyük bir hukuk büromuz var sadece ben değil içerideki neredeyse herkes izliyor :)

dijitalforum

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Ben bilgisayar mühendisiyim arkadaşlarımla ofis içinde yaptığımız şakalaşmalar ve molaya çıktığımızda konuşulmalar da sıklıkla adını anıyoruz Hasan Can’ın :))

Ahbap

Harbi Üye
Forum Üyesi
Bölümlerden kısa kesitler sürekli karşıma çıkıyordu. İzledim ve beğendim şahsen. Biraz küfürlü ve argo konuşuyor ama millet bir şekilde gülüp, eğleniyor... İzlenir.

derdo

Harbi Üye
Özel Üye
Forum Üyesi
Kendine has bir tarzı var bende izliyorum Hasan Can'ı. Seyirci olarak gitmek istemem, seyircileri rezil ediyor tam bir laf cambazı. Sessiz sessiz oturan seyirciye bile sataşıyor :) Ama dijitalden izlenir.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş