itiraf.com seçmece itiraflar

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
benim itiraf konusunu kim sildi nannn!
dislek.gif

neyse..

-------------------

Televizyon izlerken dalmışım, bir baktım oğlum tabaktaki bütün meyveleri bitirmiş. Peçetelerin arasında kalan mandalinayı da ben yiyeyim dedim. Ağzıma atmamla kıyamet koptu. Neymiş efendim; o miniş şey onun yavrusuymuş, üşümesin diye peçete arası uyutmuş, ben de onu yemişim. Mandalina ağzımda kalakaldım. Bir an çıkarıp tabağa koymayı bile düşündüm. Sonra oğlumun hazin sonu görmemesi için torunumu yutmak zorunda kaldım, çok pişmanım!...

-----------------------

Yılbaşı gecesi arkadaşlarımla çıkıp rahat bir şekilde eğlenebilmek için karımı yaklaşık bir haftadır başka bir şehirde yaşayan annesine gitmesi ve yılbaşını orada geçirmesi için kandırmaya çalışıyorum. Baktım olacak gibi değil kızımı devreye soktum. Birkaç gün üst üste, ''Anne ben anneannemi çok özledim'' deyip durdu. Sonunda karım dayanamadı ve sonuç başarılı. Kaynanam yılbaşını geçirmek üzere bize geldi...

----------------------

Adriana Lima'nın fotoğrafının altına ''Tanışalım mı?'' yazan adamın umudunu getirin bana.

laught16.gif

-----------------------

Uludağ'da poşetle kayarken snowboard'cuların yanından hızla geçen ve kafenin önüne poşetini park edip "tiky" katliamı yapan arkadaşa sesleniyorum. Adamsın!

( bencede!
alkis.gif
)

-------------------------

Kendisini "Telefon niye çekmiyor lan burada" diye azarlayan müşteriyi, "Ne bileyim ben, Cellocan mıyım?" diyerek cevaplayan güvenlik görevlisinin hazır cevaplığına hayran kaldım...

------------------------

Anneannem konuşurken içinde 'zabağnan' geçen bir cümle kurdu. Annem gülerek ''Zabağnan değil, sabahleyin de azıcık kibar ol' dedi. Anneannemse kulağıma eğildi ve bombayı patlattı: 'Ben onu kızdırmak için öyle konuşuyorum, aslında söyleyebilirim, zabahleyin demekte ne var ki?'

laught16.gif

Son günlerde miniğimin dışarı çıkma isteğini sıkça reddetmiş olmalıyım ki, sorusu beni benden alıyor: "Bugün nereye gitmiyoruz?"

normalgulucuk.gif

Pastanede garsona; "Bir dilim tsunami yavrum." diye sipariş veren tonton teyze, dalgalar götürmesin seni e mi!

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş