Sikkodan Derleme Volume 3

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
Elektriği bulan başkasıydı olum karıştırmayın, ben ampulü buldum" - Thomas Edison. "Onu da çalmışsındır o..spu çocuğu" - Nikola Tesla

-------------------

14 şubat'ta herkese aşk ve pozitif enerji diliyorum, kimse aşksız kalması... şaka lan şaka, benim indirin silahları a.ına koyim.

-------------------

"Komployu gizlemenin en güvenilir yolu, onu ayağa düşürmek ve insanların gözünde saçma hale getirmektir" - David Rockefeller (şaka lan ben)

---------------------

Selam ben toplumsal mesaj veren rap klibinde ara ara giren füze görüntüsü. Burnuna sinek konan Afrikalı çocuk görüntüsünden hemen sonrayım.

-------------------

From Isaac Newton to Albert Einstein: "kaç soru çözüyon lan günde doğru söyle
uzy.gif
"

--------------------

Ceyda'ya doğru yolu gösteriyorum, arkadaşım simsiyah kaşlarınla saçlarını sapsarı boyatınca İstanbulspor'un sağ açığı Cemil'e benziyorsun.

-------------------

Demet Akalın'a biraz Edison-Tesla rekabetinden bahsettim, bu yaz "al telifin senin olsun şerefsiz" şarkısı ile bomba etkisi yaratacak.

------------------

Mağarada yaşayan Arapların 11 Eylül'de 4 uçağı kaçırıp göstere göstere Pentagon'a saldırdığına inanmazsanız "komplocu" oluyorsunuz, uyarayım

------------------

şeytan olsaydım, Allah'ın dinini cahillerin sahiplenmesini sağlardım

-----------------

şu da bir gerçek ki bir önceki tweet'imi "şura 43" yerine "Nietzsche" diye bitirseydim 10 tane unfollow görmeyecektim. Sabredin la beyler
normalgulucuk.gif

----------------

Selam ben set arkadaşlarıyla çok eğlenen dizi oyuncusu. Son albümü içine çok sinen popçunun böyle daha bi ibnemsi modeliyim.

---------------

Bugün "tek dünya devleti" emellerine "komplo teorisi" diyenler 20 yıl sonra tek dünya devletinin gerekli olduğunu savunacaklar, bahse giren?

----------------

Arkaya içinde saksafon olan tıngır mıngır bir müzik koy, yakın tarihte ölen bir opera sanatçısını saygıyla an, tebrikler Yekta Kopan oldunuz

-----------------

Dede bilgisayar kullanmayı öğrensin, masaüstü deyince masanın üstünü falan anlasın. Birol Güven gibi senaryo yazmayı öğrendiniz, tebrikler

-----------------

Selam ben her vahşi 3. sayfa haberinden sonra gelen emekli tarih öğretmeni yorumu: "BU İNSANLAR OTOBÜSTE YANIMIZDA OTURUYORLAR!!!!!"

------------------

Kovalar dikkat! Mars'ın Venüs'e yaklaşması sonucu üzerinizde büyük bir baskı hissediyorsanız Allah sizin belanızı versin. Dert mi lan bu p.ç

-----------------

Selam ben ayakta 235 yolcusu olan otobüste boş yer görebilen psişik güçlü otobüs şöförü, ilerleyelim ablacım bak arkalar boş.

-----------------

Bir pantolon hakkında bile etiketine ve fiyatına bakmadan fikir beyan edemeyen elitist sığırların süslü laflarına aldanmayın. Tavsiye.

-----------------

Selam ben sınavda arkanızda oturup 3 saniyede bir burnunu çeken o..spu çocuğu, hııırk hııooorrrrrkkkkkkkhhhhh

------------------

şu tweet'leri tam 140 karakter yazınca da dönerin son lokmasıyla kolanın dibini aynı ana denk getirmiş gibi seviniyorum, tipimi s.keyim ehe.

-----------------

Selam ben Kaan Tangöze, bu da konserde ustalara saygı duyduğumuzu belirtme şeklim: "bü tonö dö Örkün Bobo'don çololom Örkün Bobo'don"

------------------

Bi yaşam koçu bulup dövelim mi lan, çok ciddiyim? Eğer ülkenin refah seviyesi %120 artmazsa beni de bütün kainat s.ksin..

------------------