sleeptown yatak alınır mı?

webmekan

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Arkadaşlar tayinim çıktı ev taşıyacağım ama bu sefer toplu ev götürmek yerine ev arkadaşı buldum kendi yeni yatak almak isitoyrum çünkü başkasının kullandığı yatağı kullanan titiz biriyim, indirimdeyken kendime sleeptown’dan Queen size yatak alacağım tek başımayım yeter zaten diyorum ama kargosu hızlı mıdır, yatak kaliteli mi, ben sert yatak istiyorum seçebiliyor muyuz internetten yatak alan var mı?

harbiprofil

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Arkadaşlar tayinim çıktı ev taşıyacağım ama bu sefer toplu ev götürmek yerine ev arkadaşı buldum kendi yeni yatak almak isitoyrum çünkü başkasının kullandığı yatağı kullanan titiz biriyim, indirimdeyken kendime sleeptown’dan Queen size yatak alacağım tek başımayım yeter zaten diyorum ama kargosu hızlı mıdır, yatak kaliteli mi, ben sert yatak istiyorum seçebiliyor muyuz internetten yatak alan var mı?
Hybrit zone yatakları orta sertlikte onlara bakabilirsin. Ben birkaç ay önce bir aldım yalan olmasın üç ay oldu trendyoldan aldım hızlı geldi ben 15 diye düşünüyordum bir haftada vardı. Yatakları rahat bence memnun kalırsın.

uzmanuye

Forum Üyesi
Takım
AntalyaSpor
Ben kullanıyorum sleeptown hem kargosu hızlı hemde müşteri hizmetleri iyi bir sorun çıktığında arayıp hemen ulaşabiliyorsun. Yataklarıda rahat, yatağa alışınca uykunun kalitesi artıyor. Bu arada 120 gün iade süresi var alırsın eğer memnun kalmazsan iade edebilirsin.

dijitalforum

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Var sana göre de yatak var indirim var şimdi hem sleeptown sayfasında var hemde e ticarette gir vak kargosu hızlı ama ben direkt siteden almıştım kapıya kadar geldi rulo olarak. Eticarette nasıl oluyor bimiyorum. 200x200 yataklar var onlara bak birde yumuşak değil orta sertlikte yataklara bak onlar sırta daha iyi geliyor.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş