11 Ocak 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

11 Ocak 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlara çok kırgın bir yapıda olduğunu ve birçok şeyden kurtulmak için çaba sarf ettiğine etki eder. Kalbinin çok kırgın olduğunu ve karınla aranda farklı sorunların olduğun da belli eder. Fakat bu sorunların ana nedeni altında yatan durum güvensizlikten kaynaklı gibi hissediyorum. Hayatındaki kişiye karşı biraz daha fazla güven duygusu beslemeyi başarsan aslında pek bir sorun kalmayacak. Sevdiğin kişi ile yan yana rahat bir hayat elde etmen an meselesi olacak. Gelecek bir telefonun ve bu noktada eşinle çok farklı konumlara gelecek olduğunu hissediyorum. Maddi konularda rahat bir hayatın olacağının da müjdesini verebilirim. Aslında yakın zamanda yaşamakta olduğumuz sorunlardan kurtulacak ve derin bir nefes alacağız anlamına gelir. Genel olarak huzuru getiren bu durum için ortalama olarak beş gün ya da beş hafta beklemen yeterli olacak. Kalbinle bazı şeylere inanmak zorunda olduğun zamanlardasın. Eğer kalbin ve mantığın ile bir şeyleri elde etmek için harekete geçersen çok başarılı olacaksın. Hayatında olan kişi ile bir yola çıkacağını görüyorum. Bu yolculuk beklediğinden daha iyi sonuçlanacak. Beklemeyi deneyin.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş