11 Ocak 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

11 Ocak 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu zamana kadar aşk hayatında yer alan sorunlara ve kırgınlıklara etki eder. Sen o kadar yorgun ve insanlardan bitkin duruyorsun ki bazen ne olduğunu anlamak konusunda bile zorluk çekiyorsun. Aşk hayatında yaşanan bu durumlar karşısında sen de hayretler içerisinde kaldığını görüyorum. Nasıl bu kadar farklı bir şekilde bitebilir anlam veremediğini hissediyorum. Ama bazı anlarda ne kadar her şey yolunda gidiyor gibi görsek bile elimizde olmaz ve bitmesi daha uygun olabilir. Bunları kabullenmek gerekiyor. İnsanlara karşı bu kadar mesafeli davranıyor olman en son bunalıma girmene neden olabilir. Yakın zamanda birçok şeyin hayatında düzelecek olduğu ve bunun için insanlar ile normalden daha çok yan yana gelmen gerektiğini hissediyorum. Bir haber var ve bu haberin ardından adeta yüzünde güller açan bir durum olduğu da dikkatimi çekiyor. A dan z ye kadar ne gibi sorunlar varsa artık bir son bulacak ve istediğin kadar rahat olan anların tadına varacaksınız. Bu ana kadar sabır ile beklemeyi tercih et. Yeni bir kişiyle tanışman da söz konusu olabilir. Tanıştığın kişi iş yerinden biri olabileceği gibi, arkadaş çevrenden birisi de çıkabilir. Her kim olursa olsun yüzünü çok güzel güldürecek.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş