11 Ocak 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

11 Ocak 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatında gelmiş olduğun noktaya gösterecek anlar olacak. Sen her şeyi ile yolunda giden bir ilişkin olduğunu ve nedenini tam olarak anlayamadığın şekilde bittiğini görüyorum. Bitmesinin ardından aslında neden ve nasıl olduğunun seni daha çok yaraladığı da dikkatimi çekiyor. Bu noktada nedenlere takılı kalmak yerine aslında daha çok sonuca odaklanmak her zaman daha iyi sonuçları getirecektir. Çünkü geçmişte nedeni ne olursa olsun değişmez ve sonuca odaklanmak gerekir.. Bu ara geçmişte yakana yapışan bu sorunların yakın zamanda biteceği haber verilir. İnsanlar ile farklı olan ilişkilerde yer alacağını ve hayatın farklı bir şekilde devam edeceğini hissediyorum. İnsanları her ne kadar içten olarak görüyor olsan bile onlara karşı dikkatli devam etmek hayatında her anın daha güzel olmasına yardımcı olacaktır. Bu ara kalbin ile hareket etmek yerine daha çok mantığın ile hareket etmen gerekiyor. Böylece istediğin her şey hayatında daha rahat bir şekilde yer alacak da diyebilirim. Yakında gelecek bir haber olduğunu da eklemek istiyorum. Bu haber sayesinde hayatında merak konusu olan birçok şey gerekli olan yanıtları bulacak. Yeni hayatına gelecek insanlara karşı daha dikkatli hareket etmen uygun olacak.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş