11 Ocak 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray

11 Ocak 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatında hiç beklemediğin bir şekilde yolunda gitmeyen durumlar olduğunu ve bunlardan dolayı çok üzgün olduğunu hissediyorum. Eğer bu kadar geçmiş odaklı yaşamaz ve neden oldu diye düşünmek yerine neler yapabilirim diye düşünürsen her şey düzelir. Fakat karamsar bir modda olduğunu ve bu sayede de evrene karamsar negatif enerji yayan bir halde olduğunu görüyorum. Acil sürede kurtulman gerekiyor. Aslında yakın zamanda biten ilişkinin tekrar gündeme gelecek olduğunun haberini getiriyor. Nedeni her ne olursa olsun tekrar bir konuşma ve bu en son konuşmadan sonra net kararlar verilecek olduğunu görüyorum. Bu kararlar doğrultusunda hareket etmek için o ortamda yer alırken sadece kalbin ile değil bir yandan da mantığın ile hareket etmen gerektiğini hissediyorum. Eğer gerekli olan dengeler kurulabilirse bu ilişki senin istediğin gibi yoluna devam edecek. Sadece sakin bir şekilde yaklaşımları tercih etmek gerekiyor. Hayatına girecek yeni bir kişi olabileceği gibi eskilerden birini alman da söz konusu olabilir. Bu yüzden her şeye karşı hazırlıklı olmalısın. Kırgınlıkların artık yakın zamanda son bulacak diyebilirim. O güne kadar içindeki neşeyi kayıp etmeden sadece mutlu olmak için hareket etmen daha uygun olacak.

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Teşekkürler minigim :a29:

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş